Müşteri Hizmetleri : +90 544 207 88 18
HAKKIMIZDA
Gimes otomatik branda kapı sistemleri  2000 senesinden bu yana 19 yıllık iş tecrübesini üretime geçirerek gelişmeye devam eden branda kapı sistemleri bir gimes kuruluşudur. Kendi branda kapısını üreterek marka yolunda ilerleyen firmamız dürüst güvenilir kararlı adımlarla büyük işletme olmayı hedefliyerek teknolojik gelişmeler doğrultusunda branda kapı sektöründe en güvenilir firma olmak için emin adımlarla ilerlemektedir. 
Ürettiğimiz ve montaj yaptığımız ürünlerimizin,servis hizmetlerimizin kalitesini yükselterek bütün çalışan ekiplerimizle beraber müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak için çalışmaktayız.
 Sektörde faliyete başladığımız andan itibaren müşteri memnuniyetini önemseyen alanında uzman ekibimizle firmamızı her geçen yıl daha ileriye hedeflemek için çalışmaktayız Endüstriyel Otomatik branda kapılar 
Alanında kendisinden söz ettiren firmalar arasında öncü olan firmamız Müşterilerimizi güvenlik ve menuniyeti sağlamak için her çeşit branda kapı ihtiyacınızı karşılayarak, oluşabilecek olumsuzluklara karşı çözüm oluşturup uygulamak için çözümlerinizi takip ederek en kısa zamanda çözmek firma politikamızdır. 
Referanslarımız firmamızın gücünü göstererek güvenilir köklü bir firma oldugumuzun bir göstergesidir.
REFERANSLAR