Müşteri Hizmetleri : +90 544 207 88 18

KATLANIR BRANDA GİYOTİN KAPILAR

keywords: Yerli çift katlanır giyotin branda kapılar, Yerli tek katlanır giyotin branda kapı, Katlanır giyotin branda kapılar bursa, çift katlanır giyotin branda kapılar, tek katlanır giyotin branda kapılar, uçak hangar kapıları, gemi tersane kapıları, fabrika hangar kapıları
Katlanır giyotin branda kapılar Bursa  ilinde ve il dışında ki hizmet verdiğimiz ürünlerden biri olup Katlanır giyotin branda kapı servisi ve Katlanır giyotin branda kapı satış hizmeti vermekteyiz.
Katlanır giyotin branda kapılar; çift katlanır giyotin branda kapılar ve tek katlanır giyotin branda kapılar olmak üzere iki grupta toplamak mümkündür tek katlanır branda kapılarımız yukarı katlanır branda kapı olarakta bilinmektedir.
Katlanır giyotin branda kapılar özellikle yoğun araç trafiği olan yerlerde iç ve dış ortamdaki hava sirkülasyonunun min. Derecede etkilenmesi için kullanılan katlanır branda kapılardandır, rüzgara ve darbeye karşı bu kapılar çok dayanıklıdır, dış ortamdan gelen kir toz nem gibi istenmeyen durumları engelleyerek iç ortamda yalıtım ve koruma sağlar, darbelere karşı dayanıklıdır esnek yapısı sayesinde yerinde çıksa bile çok kolay bir hareketle tekrar yerine takılabilir, istenilen renkde,istenilen uzunlukta ve istenilen ölçüde ihtiyacınıza ve ortam rengine uygun branda kapı yapılabilir, pratik kullanımlarından dolayı tercih edilmektedir, diğer seksiyonel kapılara göre maliyetleri daha düşüktür ve daha hızlı kapılardır.
Branda kapılar çalışma prensibi olarak üst kısımda bulunan kapı motorları sayesinde Çelik halatlar motora bağlanan tambura sarılarak hareket sağlamaktadır kapı içerisindeki plaklar üst üste gelecek şekilde açılma ve kapanma sağlamaktadır.
Hörmann katlanır giyotin branda kapılarımızı tercih edebilirsiniz. Ekonomik çözümler sunan firmamızın kendi üretimi olan katlanır giyotin branda kapılarımız da Alman 1100 denye mehler PVC branda lar kullanılmaktadır. Ürettiğimiz yerli katlanır giyotin branda kapılar; yerli tek katlanır giyotin branda kapılar ve yerli çift katlanır giyotin branda kapılar, kaliteden ödün vermeden üretilmektedir.
Katlanır giyotin branda kapıları; uçak hangar kapıları, gemi tersane kapıları, fabrika hangar kapıları girişi için vb kapı giriş yerlerinda kullanabilirsiniz.
Siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmak için her zaman yanınızdayız.
Bizden satın aldığınız her ürün iki yıl garantimiz altındadır.  katlanır giyotin branda kapı servis hizmetini garanti kapsamında ve garanti kapsamı dışında da olsa branda kapı servis hizmetini vermekteyiz.
Çift katlanır giyotin branda kapı fiyatları bursa, tek katlanır giyotin branda kapı fiyatları bursa, çift katlanır giyotin branda kapı modelleri bursa, tek katlanır giyotin branda kapı modelleri bursa  ve yukarı katlanır branda kapı fiyatları bursa, yukarı katlanır branda kapı modelleri bursa ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz ürün çeşitlerine göre lütfen firmamızla iletişime geçiniz.
istediğiniz ölçüler ve opsiyonel özelliklere göre fiyat ve modellerimiz değişiklik göstermektedir. daha fazla görsel için tıklayınız.

REFERANSLAR