Müşteri Hizmetleri : +90 544 207 88 18

ÇELİK SARMAL KAPILAR

keywords: Çelik sarmal kapılar, çelik sarmal kapılar bursa, çelik sarmal kapı modelleri bursa, çelik sarmal kapı fiyatları bursa
Çelik sarmal kapılar bursa firmamız tarafından servis ve satış hizmeti verdiğimiz ürünlerdendir. fabrika, mağaza, depo,garaj v.b. girişlerde kullanılan üst düzey güvenlik sağlayan kapılardır, sarmal kepenk kapılar da kullanılan paneller galvaniz çelik malzemeden üretilmektedir, sarmal kepenk kapıların kalınlığı genellikle 0,8 mm ile 1,20 mm arasında yer ve ölçü durumuna göre değişmektedir,panel boylarının ise 75 mm ve 115 mm ölçü ve yer durumuna göre üretilmektedir, son zamanlarda artan şiddet olaylarında esnafımız magza kepenklerine
fazlasıyla önem göstermektedir, çelik sarmal kepenk kapılara istinaden galvaniz çelik sarmal kapıların dayanım ve sağlamlık bakımından ön planda olan kapılardır.
çelik sarmal kapı fiyatları bursa firmamız gimes tarafndan kapının takılacağı ölçü kalınlık ve kullanılan çelik sarmal kapı motoru tercihlerine göre farklılık göstermektedir.
çelik sarmal kapı modelleri bursa firmamız gimes ld.şti tarafndan yine sizin istediğinize göre modeller belirlenmektedir, model çeşitleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

REFERANSLAR